O moudrosti  
ZŠ Blatenská
Závěrečné vysvědčení bude předáno 29. června 2018.
Hlavní nabídka
Hlavní stránka
Historie školy
Výuka
Rozvrh hodin

Zaměstnanci
Kontakty
Konzultace
Výchovný poradce
Šk.dokumenty
Formuláře
Šk.družina
Šk.jídelna
Šk.rada
Fotogalerie
Webové odkazy


Speciální třídy


 Vstup do školní matriky

 školní časopis
PPP Klatovy

Záchranný kruh
Centrum protidrogové prevence a terapie

Testy pro děti i rodiče


EU peníze školám
OPVK
Logo


Slunecno.cz
TOPlist
 

Kontakty

  • adresa: ŠD při ZŠ Horažďovice, Blatenská 540, Horažďovice, 34101
  • telefon: 720 591 217

Provoz školní družiny o hlavních prázdninách

O hlavních prázdninách (červenec – srpen 2018) zajišťuje provoz školní družina ZŠ Blatenská pro žáky z obou základních škol (Blatenská, Komenského). O provozu rozhoduje ředitelka školy po dohodě se zřizovatelem na základě počtu přihlášených žáků. Minimální počet pro otevření ŠD je 20 žáků. Rodiče nahlásí termíny přihlášení u vychovatelek nejdéle do pátku 13. dubna 2018.


Jarní setkání ve školní družině

Jaro ve ŠDPěknou tradicí, na kterou se všichni moc těšíme, je společně strávené jarní odpoledne s našimi blízkými. Letos nás inspirovaly sváteční dny, které jsou věnovány rodině, maminkám, dětem, a zatím méně známý Den otců. Nejprve jsme všichni zazpívali písničku o Červené karkulce. Následovala vědomostní soutěž rodinných týmů. Kdo správně vyřešil zadaný úkol, získal "kód" k otevření kouzelné truhlice s odměnami. Potěšilo nás, že se soutěže mohly zúčastnit i děti, které zde neměly rodiče. Dočasně je "adoptovaly" rodiny jejich kamarádů. Další soutěžní týmy s dětmi z družiny vytvořili žáci školního klubu. A tak soutěžila celá velká rodina. Program jsme měly připravený do posledního detailu. Co jsme však nemohli naplánovat, bylo počasí. A to nás opravdu zradilo. Místo krásné idylky při vyhodnocování soutěže nás čekal úprk před deštěm a bouřkou. I když rozdávání odměn probíhalo ve stísněných podmínkách ve vestibulu, všichni to přijali s humorem. Pro zájemce jsme připravili tvořivou dílnu. Společně jsme si vyrobili postavičky z pohádky o Červené karkulce, které jistě poslouží dětem a jejich blízkým jako inspirace pro další domácí tvoření a hry. Práce byla časově náročná a vyžadovala spolupráci celého rodinného týmu. Podařila se skvěle. Pracovali zkušení harcovníci, kteří k nám chodí pravidelně, i rodiče a prvňáci, kteří se zúčastnili poprvé. Děkujeme všem, kteří přišli a strávili s námi společně odpoledne. Věříme, že si připravené aktivity opravdu užili. Teď už nás čeká poslední měsíc školního roku a pak hurá! na zasloužené prázdniny. Fotografie zde.
Za ŠD Radka Benešová Šperlíková, vychovatelka


Informace pro rodiče

Vážení rodiče, v měsíci lednu probíhá 2. splátka úplaty za ŠD a ŠK ve výši 240 Kč (leden – červen 2018). Výběr peněz probíhá u vychovatelky Radky Benešové Šperlíkové v 1. oddělení. Splatnost k 31. 1. 2018. Děkujeme


Zápis do školní družiny a školního klubu

Zápis proběhne v pondělí 4. 9. 2017 v době od 8:00 do 16:00 hod ve školní družině. Školní družina je určena pro žáky 1. stupně. Školní klub je určen pro žáky 2. stupně.


Dokumenty k nahlédnutí a ke stažení

Přihláška do ŠD nebo ŠK zde.
Řád ŠD zde.
Řád ŠK zde.
ŠVP ŠD zde.
ŠVP ŠK zde.

 
         
 
ZŠ Horažďovice, Blatenská 540, příspěvková organizace, tel.: 376 512 514, 731 247 694, fax: 376 512 514, e-mail, vytvořil J. Skolek